Kaliteli yaşama davetlisiniz

Geri

24.01.2013

KONUT YAPI GAZETESİ 24.01.2013

Platin İnşaat’ın ortağı Şakir Bilgiseven, Platin Life Projeleri ile Bursa’da fark oluşturduklarını söyledi.

 Bursalıları modern konutlarla buluşturmak için yola çıkan Platin İnşaat’ın, Yıldırım’ın yeni cazibe merkezi Millet Mahallesi’nde inşa ettiği Platin Life Kuzey konutlarında kent merkezinin stresinden uzak ve son derece konforlu bir yaşam başlıyor.

 
Bursa'da artık Platin Life rüzgârları esmeye başladı. Bursalıları modern konutlarla buluşturmak için yola çıkan Platin İnşaat’ın, Yıldırım’ın yeni cazibe merkezi Millet Mahallesi’nde inşa ettiği 96 konut ve 4500 m2 işyerleri olan Platin Life projelerinde yaşam başlıyor. Projeleri hayata geçiren Platin İnşaat’ın ortağı Şakir Bilgiseven,  “Bursa'nın tam kalbinde, beklentilerin de ötesinde yeni bir yaşamın kapılarını müşterilerimize açıyoruz. Kentleşme yönünde geleceğin inşasına kalıcı çözümler sunuyoruz. Huzur ve güven inşa ediyoruz” dedi. Bursalıları modern ve kaliteli yaşama davet eden Bilgiseven, dış mimarisi ile modern ve estetik, iç mimarisiyle geniş, kullanışlı ve güvenli konutları hayata geçirmeyi ilke edindiklerini kaydetti. Platin İnşaat’ın ortağı Şakir Bilgiseven, Platin Life Kuzey projesinin birinci etabını 2013 Şubat ayı içerisinde, diğer etaplarını ise Aralık 2013’te bitirmeyi planladıklarını belirtti. Bilgiseven, Platin İnşaat’ın 2001 yılında kurulduğunu belirtirken, “Ana prensibimiz güven ve kaliteden ödün vermeden Türkiye’de önemli projelere imza atmak. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz Platin Life projeleri” diye konuştu.
 

GÜVENLİĞİN VE KONFORUN ADRESİ

Bilgiseven, Platin Life Kuzey’in uluslararası standartla uygun şekilde projelendirildiğinin altını çizerken, “Proje tasarım, planlama, inşaat ve bakım faaliyetleri BS EN İSO-9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahiptir. Platin Life Kuzey’de C-35 beton kalitesi ve depreme karşı güvenlikli radye jeneral temel sistemini kullandık” diye konuştu. Platin Life Kuzey’in kalite ve güveni bir arada sunduğuna dikkat çeken Bilgiseven,  ayrıca projede temalı saat kulesi, kamelya, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu da bulunduğunu anlatırken, “Projemizde çocuk oyun parkı ve çocuk havuzu da mevcut. Aileler için her türlü önceliği düşündük. 7/24 güvenlik hizmeti ile çocuklarını özgür bırakabileceğiniz bir yaşam vaat ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 

MUHTEŞEM ULUDAĞ MANZARASI

Platin İnşaat’ın ortağı Şakir Bilgiseven, Platin Life Kuzey projesinin detaylarıyla ile ilgili şu bilgileri verdi:
“Dış cepheler son teknoloji ısı ve ses yalıtımına sahip. Yüksek kalitede özel aksesuarlı mutfak, mutfak ve banyo dolapları akrilik kapak, daire içerisinden asansör çağırma butonu, tüm odalarda uydu, Kablo TV ve telefon sistemi, ebeveyn banyosunda WC, yüksek kalitede seramik yer ve duvar kaplamaları, 1. sınıf bataryalar, görüntülü diafon sistemi ve muhteşem Uludağ manzarası konutlarımızın öne çıkan özellikleridir.”

PLATİN LİFE GÜNEY’DE YAŞAM BAŞLADI

Platin Life Güney sakinleri için, sağlam altyapısıyla güven ve keyif içerisinde yaşanabilecek bir projeyi de hayata geçirmekten dolayı mutluluk duyduklarının altını çizen Bilgiseven, “31 Ocak itibariyle de Platin Life Güney projemizde yaşam başlayacak” dedi.  Bilgiseven, konutların her birinde ankastre mutfak, granit mutfak tezgâhı, kapı girişlerinde parmak izi sistemi, görüntülü konuşma sistemi ve daire içerisinden asansör çağırma gibi önemli detayların bulunduğunu vurgularken, Platin Life Güney’in merkeze yakınlığı ve sosyal donatı alanlarıyla da gözde bir proje olduğunu kaydetti. Bilgiseven, Platin Life projelerinde satışların sona yaklaşıldığını da hatırlatarak, konutları yerinde görmeleri için müşterilerini satış ofisine davet etti.
 

  • Platin İnşaat - Kaliteli yaşama davetlisiniz
Yükleniyor